| Iulian890 a întrebat:

As vrea sa va intreb acum când frizeriile sunt inchise va tundeti singuri sau va lăsați parul lung? Dacă e cineva din Brașov spuneti-mi si mie daca cunoașteți un frizer care lucrează în perioada asta.

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

In curte la Dentalmed, daca nu, doua case mai in jos, pe str.Lunga.

| Iulian890 explică (pentru baru):

Vorbesti serios? sau...

| baru a răspuns (pentru Iulian890):

Serios tot timpul.

| Iulian890 explică (pentru baru):

Ok merci

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune pe cineva din casa sati taie parul cu foarfeca si cand iesi afara dupa situatia asta mergi la frizer cu o sapca pe cap sa nu te vada nimeni cum te-ai tuns