| BoOmboniKaa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu parul meu.nu gasesc samponul potrivit desi am incercat foarte multe. parul e foarte rar, moale si delicat.si as vrea sa'l am oleaca mai puternic si mai rezistent. Ce ar trebui sa folosesc? Ce fel de sampon sau balsamuri? big grin

Răspuns Câştigător
| 23DiaDia a răspuns:

Mdeci, ai aceeasi problema cu o colega de-a mea, e=si ea avea parul rar si delicat si a folosit sampon de urzici timp de o luna si rezutatele s-au vazut imediat. de asemeanea aste indicat pentru ingrosarea firului de par sa mergi odata pe luna sa iti tai un pic in varfuri si el va creste tot mai repede si mai puterinic, crede-ma stiu ce zi. Ma bucur ca te-am putut ajuta. funda?

4 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,uite eu zic sa te adresezi unui medic dermatolog si o sa-ti spuna el ce sampon iti trebuie. TPU nu stiu daca e metoda cea mai buna de a cere sfaturi in privinta asata caci fiecare persoana care iti recomanda un sampon poate are alt tip de par si ii prieste samponul respectiv, insa tie s-ar putea sa nu iti faca bine.Ce e bun altora tie ar putea sa-ti faca rauwinking

| Ana10000100 a răspuns:

Cred ca ar trebuie ca sa ceri de la farmacista.

| corinaP a răspuns:

Sampon profesional...dai comanda la salon ( de la londa am eu si e bun) big grin

| beatricelavinia a răspuns:

Eu aveam parul la fel ca al tau si am incercat head and shoulders anti-dandruff shampoo si acum e mai puternic