| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si imi doresc la nebunie sa ajung cantareata.Multi mi-au spus ca ci cant super si am sanse.Am facut o trupa si vrem sa inregistram o melodie si sai facem si videoclip.credeti ca daca caontinuam asa o sa reusim?
O profesoara de canto mi-a spus ca am sanse cu voce pe care o am.
dati-mi sfaturi, cum credeti ca voi pute reusi?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Urmeaza un liceu muzical, o facultate de canto si...sigur o sa reusesti.

soothe
| soothe a răspuns:

Invata sa scrii mai bine romaneste, ia niste lectii de canto, invata notele si apoi mai vedem. Doar vrei sa devii vedeta!

| thegreatgatsby a răspuns:

@Weezy Oricine poate sa ajunga vedeta.

| Matt_1772 a răspuns:

Nu exista "o reteta" ca sa ajungi vedeta. Se intampla la o singura persoana dintr-un milion.Nu ca as vrea sa te demoralizez, dar sa fim realistihappy. Succes in continuare!

| TheLoveDoctor a răspuns:

Si eu vroiam sa devin copac. Nu am reușit nici pana la vîrsta de 23 de ani... offf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing sigur sigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea, si eu am o trupa numita ritmul dragostei
intra pe id asta si vb id este: denysa_ion

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Daca acesta este visul tau, tine-te de le! Ce pierzi daca incerci, in schimb, daca renunti, clar, nu vei castiga nimic. Totul este posibil, deci iti tin pumnii!

| felisbalan a răspuns:

Nu te teme, sigur vei reusi, dar nu uita vocea se poate schimba asa ca nu te grabi.