| anonim_4396 a întrebat:

Am o casa costruita pe un teren apartinand primariei, terenul fiind concesionat.As vrea sa stiu daca il cumpar, primaria imi face o reducere pentru anii in care am platit concesiunea? Intentionez sa l cumpar.Multumesc celor care s au confruntat cu o astfel de problema si imi pot raspunde.

3 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

De ce nu te duci la un notariat sau la PRIMARIE? nu inteleg e ce pui intrebarea asta aici?!

| Standt a răspuns:

Nu putem sti ce hotaraste fiecare consiliu local in parte. Mai bine intreaba direct la primarie.

| Giorgia1959 a răspuns (pentru Standt):

M am gandit ca poate stie cineva ceva legat de o lege in care este stipulata o astfel de situatie. Multumesc oricum.