| Iubeste a întrebat:

Am un catel la casa...ciobanesc a inceput sa-si muste coada.de ce? si ce pot face?

7 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

laughingcu siguranta este deprimatlaughinglaughinglaughinglaughingglumeam nu te supara, este posibil sa ii creasca dintii, ii poti lua un os de jucarie de cauciuc sau ...solutie anti-purici bafta

| inteligenta a răspuns:

Pai... ori are purici ori se joaca. Catelusa mea si-a puscat coada doar pentru ca se juca(cum a zis veterinarul), dar masculul isi musca coada pentru ca l-au piscat puricii si cum isi tot musca coada isi dadea jos coaja de pe piscaturi si pana la urma s-a infectat rau de tot.Eu zic ca ar trebui sa il duci la veterinar daca inca isi musca coada

| Iubeste explică:

...are un an si ceva... i-au crescut dintiitongue

| Iubeste explică:

Pai... puricii nu are..si a inceput sa-i dea sangele. a venit doctorul la trimis pe tati sa cumpere un fel de tratament sa-i faca dar nu a gasit

| ir3al a răspuns (pentru Iubeste):

Iti spun eu, este indragostit!laughingstai linistit/a, daca doctorul a spus ceva de un tratament inseamna ca se poate rezolva, si este pe maini bune...pana atunci, vorbeste cu parintii tai sa mai cumpere o cetelusalaughinglaughing