| Tudy000 a întrebat:

Mai vin cu o intrebare, tocmai ce mi-a crapat vechea hota Dominox dupa 15 ani, am nevoie de hota pana in 600 de lei neincorporabila, doar de pus pe perete deasupra aragazului, fara horn, doar cu gaura de evacuare, burlanul ramane acelasi de la cea veche, pls help toate par proaste si mai mult de 600 nu pot si nici nu as vrea sa dau.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O hota despre care se spune ca-i buna: https://www.emag.ro/......DP0H58BBM/
Mi se pare si practica pentru ca este extensibila si poti sa-i maresti suprafata de absortie. Samus este o fabrica din Satu-Mare si eu am fost foarte nultumit de produsele lor. Pacat ca n-are decat un motor dar si hota mea are numai un motor si-si face treaba.

7 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Este foarte scump poate.

| gabicoo a răspuns (pentru Salontanul):

Confirm! Eu am aragaz de Satu Mare cumpărat în 1973, când s-au mutat părinții mei in casă nouă. Încă merge!

| Tudy000 explică (pentru Salontanul):

Si pot sa nu o incorporez, doar sa o pun pe perete, marginile alea finisate exista la ea sau e direct interiorul ala urat al aparatului care trebuie ascuns in mobila?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru gabicoo):

Si eu confirm. Mama mea are aragaz tot din acei ani. Arata atat de bine ca cei de la gaz nu l-au refuzat la instalare cand s-a bagat gaz la noi (prin 2002). Eu am avut unul luat dupa revolutie de la Iasi (Tehnoton) si au refuzat sa-l instaleze zicand ca-i prea vechi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Tudy000):

Poti sa n-o incorporezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Tudy000 explică (pentru hexagonulpentagonal):

Cat de buna poate fi la 180 de lei? Nu se lipesc butoanele alea de plastic? Mi se pare cam low quality.