| George5663U a întrebat:

Salut! Azi dimineata m-am trezit ca baia nu mai functioneaza.Nu mai curgea apa la chiuveta si dus.Am fost afara la hidrofor iar tevile de apa si acesta erau calde, semn ca in acele tevi apa era calda.L-am lasat sa se raceasca, apoi l-am bagat din nou in priza.A functionat o perioada si dupa s-a intamplat aceeasi problema. Aveti idee care ar putea fi cauza si cum se rezolva aceasta problema?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"baia numai functioneaza...L am lasat sa se raceasca, apoi l-am bagat din nou in priza.A functionat o perioada"

adică curge sau nu apa?

| George5663U explică (pentru sierra1):

Curge

| sierra1 a răspuns (pentru George5663U):

Adică s-a rezolvat?

| George5663U explică (pentru sierra1):

Da,dar odata la ceva timp se intampla asta