| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a întrebat:

Cum se intrerupe curentul la bloc? Stau aici in chirie si s-a ars becul de la baie, nu vreau sa pun mana deoarece a facut si scurt.Propietarul nu raspunde la telefon si nici sa stau fara bec ca vine seara si vreau sa fac baie...La panoul de sigurante nu are intrerupator, scot sigurantele?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Succes!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scoti sigurantele. Cu timpul vei invata care siguranta la care circuit este.

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 explică (pentru Salontanul):

Am inscriptionat pe panou insa pentru siguranta nu doare mana sa le scot pe toate.Multumesc pentru raspuns!

| Salontanul a răspuns (pentru Georgian_Daniel_Feraru_1997):

Succes!

| tpuuser999 a răspuns:

Scoate sigurantele, nu vrem sa te avem pe constiinta happy

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 explică (pentru tpuuser999):

Am scos sigurantele, desi este si asa periculos facand scurt la desfiletare/filetare...

| BogdanDavidZ a răspuns:

Vezi deasupra la usa de la intrare (in inauntrul apartamentului) e contorul de acolo

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 explică (pentru BogdanDavidZ):

Am mentionat in comentariu ca nu am intrerupator la panou...