| DeyCj a întrebat:

Dați-mi o idee despre cum să fac maşina de spălat să nu se mai deplaseze pe gresie atunci când stoarce?
Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pune o banda de cauciuc sub ea, ajuta foarte mult. Apoi regleaza piciorusele astfel incat sa stsa bine. Nu o pume dorect pe gresie, cauciucul o sa atenueze aceste vibratii.

Zi faina si grija la rufele albe! big grin

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Regleaza stabilitatea din acele picioruse.

| sierra1 a răspuns:

40 lei, covor special la dedeman/brico/...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Covor antiderapant.

| Frank51 a răspuns:

Trebuie sa fie pe o suprafata orizontala nealunecoasa si sa fie alimentata exact cum scrie in manual.

| zilog a răspuns (pentru Frank51):

Uite singurul om de pe planeta care nu da la gunoi din start scrisorile de la bunica
cum sa citesti manualul
asta e curata blasfemie
AR TREBUI SA TI-SE RETRAGA CETATENIA DE ROMAN si sa fii considerat persoana non grata si exilat pentru idei ne conforme cu statutul de om
ba chiar mai mult de atat sa se considere atentat la prostia romanilor
si sa fii judecat pentru ca ai vrut sa culturalizezi acest neam de manelisti
si condamnat sa asculti manele zi si noapte in timp ce ai voie sa te uiti doar pe canal D si taraf si edmno tv si otv
asa pentru a re educare

| mgtow a răspuns (pentru Frank51):

Sti o firma din Brasov care face mobila futuristica? de aia ca in filmele SF gen... https://images.app.goo.gl/N4n94uAFQNfSjirA6

| Frank51 a răspuns (pentru mgtow):

Nu bro, nu-s brasovean, sunt doar student si stau doar pe perioada studiilor, deci nu cunosc altceva decat andos panini mc kfc, la turcu laughing, nu cred ca este inca asa ceva in Brasov.

| zilog a răspuns:

Toana prenandez cu sticla sub ea si lasa-l 24 ore sa se intareasca
dupa care pune deasupra 2 covoare grele rau de tot sau pune in covoare 4 boltari si gata nu se mai deplaseaza nici sa o bati
cealalta versiune ar fi sa dai gauri in ciment
sa bagi suruburi sa le lipesti in gauri cu lipici chimic pentru suruburi asa se cheama
si pe urma sa dai niste gauri in masina de spalat sa le prinzi de masina cu suruburi ca niste flanse cam cum ese prins wc-ul de pardoseala

| cristi202 a răspuns (pentru zilog):

Mama, vrei sa o prinda de sa nu o mai scoata mai apoi! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca i-ai scos boltarii de transport. Exista covoare antiderapante pentru masina de spalat sau genul asta de folie pe care o tai mai mare si o pui sub picioarele masinii :
https://www.dnctrafic.ro/......tru-trepte