| CARMENCITA a întrebat:

Stiti un insecticid(nuspray)pentru gandacii de bucatarie care sa nu miroasa? Se poate scapa de gandaci ca am citit pe net ca intra si in televizor. Unde stau acum nu sunt gandaci, la o ruda sunt si ma gandesc sa ma mut acolo.Umbla si ziua in sufragerie.Numai la televizor am vazut asa mizerie.

3 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Mergi la farmacia veterinara si cere,,Super KYLLER,,este foarte puternic,este o sticluta mica, nu te iei dupa sfaturi cu cantitatea de apa, nu mai retin cit scria pe sticluta, tu o amesteci intr-un pulverizator sticluta de aceea pentru curatat geamuri, si pulverizezi peste tot si peretii(nu pateaza) de preferat sa ai nasul si gura acoperita, dupa 30 minute aierisesti.6 luni nu mai ai treaba.bafta.

| georgedanielc a răspuns:

Daca ai animale de casa sa nu iti faci probleme, nu se intimpla nimic cu ele, dar cele 30 minute sa nu fie in zona unde pulverizezi solutia

| radarcan a răspuns:

Http://www.einsecticide.ro/......10ml-~1095
recomand fendona. o solutie ecologica, fara miros si cu o remanenta de 90 de zile.