| Kiyy a întrebat:

Acum 2 zile mi-am facut un pierce in nas... si acum parca a inceput sa ma deranjeze faptul... de fapt ma sperii ca va ramane cicatricie daca il dau jos laughing. Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Erai mai frumoasa fara!

| Kiyy explică:

Vai mersi... dar acum nu stiu ce sa fac, daca il dau jos va ramane cicatricie dupa ce se va inchide gaura. :-s

| Kiyy explică:

Anonim esti creti straight face. Ca sa stii mi'l-am facut de curiozitate sa vad cum imi stawinking si acum imi e frica sa il mai dau jos ca ramane cicatricice...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se impiedica mucii in el? Trebuia sa pui sirma ca la porci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic...ar trebui sa intrebi pe cineva care are sau a avut un pirce! Desi nu cred ca va ramane cicatrice! Parerea mea happy