| ConfuzMare a întrebat:

am luat credit prin programul prima casa in valoare de 35. 000euro acum aproximativ 1 an, avand 1 salariu de 15milioane lunar +bonusuri.
Problema este urmatoarea, vreau sa stiu daca pot platii toata suma de odata daca am facut rost de ea prin alte metode(nu salariu) pentru a putea pleca in Cehia unde am gasit un job foarte bine platit(2000euro primele 3 luni urmand ca apoi sa mi se mai adauge 35%)
Sau daca nu mi se accepta toti banii de odata, pot garanta cu acest serviciu fiind in afara tarii daca am cui sa trimit banii ca sa plateasca?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca platesti in fiecare luna nu cred ca pasa nimanui unde lucrezi si ce faci. banii se accepta dar probabil trebuie sa platesti si dobanda intergala.