| Anonim430 a întrebat:

Am o nelămurire, am aplicația NGL pentru mesaje anonime care generează un link care dacă îl pun pe Instagram sau îl partajez pot primi mesaje anonime de la alții. Dar, de când am aplicația, mi-au apărut pe ea 14 mesaje. Nu înțeleg cine ar fi putut să-mi trimită mesajele că eu nu mi-am partajat link-ul niciunde. Acele mesaje au fost trimise de niște prieteni pe Instagram sau de un simplu robot de pe aplicație? Dar de un hacker?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pai ce contin mesajele alea?!
In functie de continut iti dai seama si cine le-a trimis, dar vad ca eviti sa ne spui asta.
Oricum, mie-mi suna a porcarie, la ce ti-ar trebui mesaje anonime daca folosesti un sistem de operare proprietar?

| Anonim430 explică (pentru LPCTSTR):

Mesaje de exemplu: "spune-mi o glumă" sau "ce înălțime ai?"