| DanaDNA a întrebat:

incerc sa conectez la laptop un sistem genius 5.1 insa nu se aude deloc subwooferul. am intrat in setari si totul pare ok nu inteleg care e problema?

Răspuns Câştigător
| RoBoT93 a răspuns:

Daca ai acel sistem genius 5.1 de lemn, vezi sa nu ai cumva din subwoofer "rotita" la 0 laughing. Am patit-o si eu...
Daca nu e asta, vezi poate ai inversat mufele in laptop.
Daca din placa de sunet zici ca e totul ok, e posibil sa se fi ars siguranta de la subwoofer sau se si corodat un fir ( se intampla des la sistemele genius 5.1 )
Bafta.

| DanaDNA explică (pentru RoBoT93):

Aaa minunatlaughing mersi mult de totbig grin