| DilauRo a întrebat:

Asi dori macar 1raspuns.Ma crede nesimtit sau mai bine zis sunt nesimtit? Am o colega de servici pe care o plac foarte mult dar nu i-am spus acest lucru. Discutam despre orice dar de o saptamana nu mai vorbesc cu ea doar o salut si atit.Acest lucru ma chinuie enorm deoarece o vad in fiecare zi si imi este foarte greu sa nu-i spun nimic.Nici nu mai stiu care este motivul pentru care am ales sa fac acest lucru sau mai bine zis nu vreau sa mai stiu motivul. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| justitiarul a răspuns:

Pai si ea ar trebui sa viseze ca tu o placi? Tu trebuie sa faci primul pas si vezi sa nu fie prea tarziu.Indiferenta ta din ultimile zile s-ar putea sa o fi pus in situatia de a te considera infantil si neserios.Sincer nu ai vâna de barbat in tine!

2 răspunsuri:
| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i spui ca o placi. poate impartiti aceleasi sentimente.macar prieteni sa fiti decat nimic...

| cineva1 a răspuns:

Ciudat comportament... spune-i!