| chuckmanson a întrebat:

Aveți insecurități legate de corpul vostru? Dacă da, care sunt?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca nu voi reusi sa traiesc mai mult de 60 de ani

| chuckmanson explică (pentru mgtow):

De ce? Ai vreo problemă de sănătate?

| mgtow a răspuns (pentru chuckmanson):

Probleme cu burta dureri frecvente

| RAY a răspuns:

Da,inaltimea,greutatea, sunt la slabit, as fi vrut sa am o fata mai simetrica, sa fiu inalt, puternic, trebuie sa bag culturism, dupa slabit bag si culturism, desi e bine sa la facem pe ambele in acelasi timp cardio+ culturism, momentan fac acasa cu doua gantere

uite o piesa buna de dieta https://www.youtube.com/watch?v=ZKZfb_3meq0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut.Cicatricile.

| BlackRaven45 a răspuns:

Am ajuns la un punct unde sunt multumita de corpul meu si nu imi mai e rusine cu el.

Am niste cicatrici pe stanga de acum 2 ani cand am trecut prin depresie si eram foarte ingrijorata de ce vor spune colegii cand incepe scoala (se intamplase vara). Cand eram mai mica eram supraponderala. Imi era destul de rusine. Purtam haine doar cu 2 marimi mai mari laughing Si in prezent am cateva kg in plus care se observa, dar am invatat sa ma iubesc asa cum sunt. In alte dati eram destul de anxioasa in legatura cu noua mea frizura. M-am stresat degeaba. Si am mai avut si alte probleme. Dar am invatat sa ma multumesc cu conditia mea fizica. Gandeam prea mult. Mi-am facut stres degeaba laughing