| anonim_4396 a întrebat:

Aveti vreo poveste ciudata preferabil si infricosatoare care vreti so impartasiti?

6 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

Am căzut cu nasu' de astfalt, şi toţi râdeau de mine.

| Vans a răspuns:

Am avut o pisică neagră şi am visat că era trimisă de Satan şi că voia să-mi sugă sângele prin ochi.Aşa că, am luat o furculită şi i-am înfipt-o în ochii ei micuţi, roşii şi drăgălaşi

Ce amuzantă sunt.

| 93Silviu93 a răspuns:

Iti sugerez, daca nu ai auzit inca, legenda lui slender man

| neca a răspuns (pentru 93Silviu93):

Toatalumea care a stat 10 minute pe youtube a auzit de slenderman

| 93Silviu93 a răspuns (pentru neca):

Hehe...evident,atunci cauta "aparitii paranormale", daca crezi ca fantomele nu exista te inseli.chiar cunoaste mama o femeie de la ea de la servici care locuieste intr-un bloc care a fost contruit peste un vechi cimitir, ea are si o fiica tot cam de varsta mea(undeva la 20 de ani).si vede cateodata o femeie intr-o rochie alba care se plimba prin casa, e infricosator. zice ca o vede ca pe o umbra dar se vede rochia alba.cica a incercat sa o atinga dar fantoma nu i-a facut nimic, a ignorat-o.dar e ingrozitor a mai spus ca se ridica lucruri(cum vezi pe youtube parodii cu chestii care zboara singure prin casa), alti oameni din blocu ei vad alte "aparitii". cica vrea sa se mute rapid din blocu ala ca inebuneste, nu o condamn eu as inebuni sa stau singur in casa sa imi fac o poza si cand ma uit la poza...sa o vad pe aia in spatele meu.e pe bune ce tocmai ti-am zis