| anonim_4396 a întrebat:

Azi 1 noiembrie se lucreaza cumva in Italia?
eu sunt in vacanta in Romania acum am concediu 10 zile de as vrea sa stiu daca azi se lucreaza cumva.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Normal ca se lucreaza.

| neluL a răspuns (pentru neluL):

Aici rectific putin pentru ca este nevoie. Institutiile de stat si supermarketurile lucreaza. Institutiile private in mare parte nu lucreaza. Azi este sarbatoare in Italia - ziua mortilor.

| darrio2007 a răspuns:

Nu vad legatura intre data de 1 noiembrie si faptul daca se lucreaza sau nu.Este o zi normala de lucru.Joi.Daca nu stiai.