| AmZisCaMaJocCuTine a întrebat:

"B e y " astia de va considerati "destepti" "inteligenti" geniali rolling on the floor)
ia sa va vad aici : care e mai destept : calculatorul sau omul?big grin

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Oricine în afară de tine.

| AmZisCaMaJocCuTine explică (pentru AikkoxD):

rolling on the floor))good good I love love struck your's answer

7 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Sa inteleg ca nu intri in categoria 'desteptilor'? Atunci in ce categorie te incadrezi? A calculatoarelor? Deocamdata calculatoarele sunt inteligenta artificiala, adica facuta de om. Mai pe intelesul tuturor, omul a facut calculatorul. Zi tu, cine e mai destept, b e y?

| Atotstiutorul a răspuns:

Mata (e scris cu cratima dar site-ul TPU nu acepta oricum probabil ca el va fi corectat automat in mama ta desi pare o prostie sa modifici un prenume )

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cine dracu crezi ca a inventat calculatorul si cine dracu crezi ca il programeaza?

| DeeaHelpYou a răspuns:

Omul, deoarece calculatorul exista datorita omului daaaadaaa>>>

| Deicide a răspuns:

Hai lasă-te.

| RoBby_Robert_1995 a răspuns:

Hmm... gandeste'te la procesorul Intel 7. Creierul omului are o capacitate de procesare mult mai mare! Mult mai mare.