| lays a întrebat:

am aplicat pe un site de recrutare si m-au sunat pentru a ma prezenta la un interviu pentru ceva cu nu stiu ce sondaje de opinie. a lucrat cineva in domeniul asta? sa ma duc la interviu? eu nu am un job, sunt in cautari.asta e ok? sau e doar o modalitate in plus, pe langa job, de a scoate bani? e salariu fixbig grin? multumesc celor care raspund:*

1 răspuns:
| matraguna1 a răspuns:

Nu e salariu fix. va trebui sa umbli sa rogi lumea sa completeze chestionare. Probabil vei fi platit la numar de chestionare completate corect. Sa ai grija ca stiu cum sa verifice daca sunt completate aiurea sau nu.