| bobleancadana a întrebat:

Am incercat sa-mi fac cont la adsense acum cateva ore si am primit urmatorul mesaj:
Bună ziua,

Vă mulţumim pentru interesul manifestat faţă de Google AdSense. După revederea cererii dvs., specialiştii noştri au constatat că aceasta nu întruneşte criteriile programului nostru. De aceea, nu vă putem accepta în cadrul programului.

Am instaurat anumite politici despre care credem că vor asigura eficienţa anunţurilor Google atât pentru editorii, cât şi pentru agenţii noştri de publicitate. Revizuim toţi editorii şi ne rezervăm dreptul de a respinge orice cerere. Pe măsură ce ne dezvoltăm, putem constata că putem să extindem programul nostru la mai mulţi editori Web cu o mai largă varietate de conţinut de Web.

Reţineţi că este posibil să nu putem răspunde la întrebările privind motivele exacte care au stat la baza deciziei noastre. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Cu stimă,

Echipa Google AdSense
. nu inteleg ce conditii si altele am incalcat de nu-mi aprobeaza contul. Ma poate ajta cineva? Adresa de blog este urmatoarea: http://goldan10.blogspot.com/. Va rog mult, de aproape luni ma chinui sa-mi accepte cererea.

1 răspuns:
| ExpoLOGO a răspuns:

Este ideal ca siteul/blogul pe care vreis a pui adsense sa aiba un minim de 3 luni si un minim de 10-20 postari/pagini.

daca tu l-ai facut ieri si te astepti ca azi sa iti si accepte siteul in adsense, te inseli...

ia si scrie vreo 3 luni, zi de zi si apoi adauga adsensewinking

multumesc pentru fundawinking

mult succes!