| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cu caderea paruluisadDe ceva timp imi cade cam multicelbig grin...trebuie sa precizez ca ma vopsesc,il indrept si cu placa din cand in cand. poate asta sa fie cauza? si este si cam aspru lipsit de viata, mai ales dupa baie este asa de...stufosbig grin..Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| mihnea123abc a răspuns:

In primul rand nu-l mai vopsi..placa las-o dracu` numai la ocazi daca-ti iti trebuie si du-te la un magazin de naturiste si ii spuii la vanzatoare problema ta si o sa te rezolve.succes

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai folosi placa.Asta cauzeaza caderea parului.