| Bombonik_4934 a întrebat:

Aveti idee daca Justin Bieber are un turneu in Europa si va veni si in Romania? Va rog sa imi spuneti ca vine... Funtitsa

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| ăăăă a răspuns:

Vine...vine...Justiiiiin Biiiii(e)ber.
esti fan Bi(e)ber?

| Evelyna a răspuns:

Da e dragut baiatul asta, da si a spus ca vrea sa vina in Romania.el stie.am auzit de la o prietena de-a mea ca are bilete pentru. nu stiu ce concert in Spania...da acum mi-am dat seama despre ce vrea sa zica.

| DeniiixD a răspuns:

Nu vine! din cate stiu eu... ca pana in august am vazut lista de concerte.o sa cante si in spania :X sad. Nu te bucura sperand ca va veni, pana ce nu e sigur, si mie imi place JB.

| DeniiixD a răspuns:

Pai am vazut pe siteul lui cu concerte 2011 si Romania nu este pe lista
uitate si tu pe aici http://www.justinbiebermusic.com/events.aspx
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine in mai 1
fix de ziua lui va veni doar daca sunt multi copii care doresc ca el sa vn la noi in Romania daca nu :-((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca vine...numa` la 20 de anilaughing

| tsmarandoiu a răspuns:

Nu se stie exact daca Justin Bieber va veni sau nu in Romania. Si eu sunt fan Bieber dar nu sunt disperat...Ar fi trebuit sa aiba un concert dar sa amanat

| ColoredSunshine a răspuns:

Va veni pentru ca intr-un interviu a spus ca vrea sa vina in Romania ca sa vada copii din orfelinatee. logic ca o sa tinaa si vreun concert ma gandescthinking