| Dolyta a întrebat:

Buna!
Cine a încercat tigara electrica de la GLO? I-am luat cadou mamei mele una, dar zice ca se fumează prea repede, gen cateva fumuri si gata. Ea fiind obișnuita cu țigările normale care se ard. Vi se pare si voua la fel o diferență asa mare între această țigară si cele clasice?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dap, se termina mega repede.
3-4 fumuri si gata, dar macar te omoara mai incet

| Dolyta explică (pentru suntserios):

Pai asta te face sa fumezi vreo 3 țigări una dupa alta, cand cea clasica fumai doar una, zic ce vad in cazul mamei mele, deci mai multe țigări, mai multi bani aruncati laughing

| suntserios a răspuns (pentru Dolyta):

Bun marketing nu?

| Dolyta explică (pentru suntserios):

Lol da