| Magnific a întrebat:

Buna cine stie o extensie de la mozilla firefox in care daca dau sa ruleze un video pe youtube sa mi se incarce automat in HD. deci sa nu mai dau tot eu sa aleg rezolutia, sa imi faca automat la cea mai buna rezolutie big grin ast raspuns.la google chrome am gasit dar la mozilla nu big grin

Răspuns Câştigător
| Spawny24 a răspuns:

Poti seta asta pe Youtube.com. Rulezi un video hd si dai click pe calitate (acolo unde e 360p) dupa dai la 'Settings' si acolo ai 'Always play HD...' Sper ca te-am ajutat, bafta!

1 răspuns:
| Magnific explică:

Am incercat faza asta si nu merge deloc pana la urma am gasit. un script pentru mozilla si merge.ms oricum