| anonim_4396 a întrebat:

Buna credeți că setea excesiva pe care o am seara, poate fi semnul unei boli? Sau din cauza antrenamentului la sala de forță? E normal să imi fie sete excesiv după antrenament? În general imi vine să beau apa multa seara exact dupa antrenament.

4 răspunsuri:
| Claudiu1905 a răspuns:

Incearca sa te mai abtii, exista pericolul de a face broaste in burta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AliceNeye a răspuns:

Nu... iti e sete pentru ca ai mancat ceva foarte sarat.

| anonim_4396 explică (pentru AliceNeye):

Asta mi se întâmplă în fiecare seară după antrenament, nu e de la sare eu nu sunt consumator de sare în exces