| Fredie a întrebat:

Cum ati fost ca si copilasi? Ma refer la primii sapte din viata, aceia cand nu aveati grija scolii, a invatatului, samd. Unde si cum i-ati petrecut? Aveti amintiri placute din acea perioada? Erati cuminti.sau dimpotriva "dracusori" la casa omului? happy

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am fost cam batausa cu baietii.Bine,nu se poate spune ca m-am schimbat prea mult la capitolul astahee hee
Au fost niste ani frumosi, dar niciodata nu mi-a placut faptul ca a trebuit sa trec de la gradi la scoala aia mare si rece care nu imi inspira nimic. M-am pomenit brusc inconjurata de 28 de straini plus de o doamna in varsta care ma speria. Dar sunt adaptabilahee hee
Eram cam reabig grinNici acum nu m-am dezmitit de obiceiul de a mai face poanteoh go on

| Floreenofficial a răspuns:

Am fost un copilas dragalas. i-am petrecut in fata blocului in parc pe afara la tv uitandu-ma la desene animate am si amintiri super faine pe care mi le amintesc cu placere, dar si cateva mai putin faine sad
eram cuminte. si acum sunt si voi fi mereu. :X laughing

| User a răspuns:

Nu mai tin minte. Tin minte doar ca nu imi placea sa dorm de dupa-amiaza. Si acum is tot asa, nu pot dormi ziua nici sa ma bati.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Eram destul de cuminte si foarte rusinoasa, imi e dor de alele vremuri, intr-o noapte am gasit o poza cu mine la gradinita si cand m-am vazut, cat de mica eram, am inceput sa plang in hohote, n u imi venea sa cred ca am putut fi candva un om asa mic...

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Mmmm... day dreaming
Ce vreumuri.
Si cand imi amintesc cat de fericita eram straight face
Intr-adevar.
Nu aveam nici o grija.hee hee
Primii 7 ani ai copilarie mele i-am petrecut acasa, si pe la bunici. happy
Era foarte frumos, nu imi faceam probleme pentru. nimic. ohappy
Ma jucam toata ziua. love struck
Eram destul de cuminte, eram un copil. bun. happy
Si acum chiar ma gandesc. cat de frumos era, si mi-e dor de acea perioada. sad
As vrea sa fiu si acum cum eram. crying

| marix_8480 a răspuns:

De obicei care sunt dracusori mici sunt cuminti mari si invers cei sapte ani de acasa de la mama de obicei sunt cei mai frumosi sau depinde poate fi cei mai urati insa sunt cei mai marcanti ani ai vietii de om care pot sa te urmareasca toata viata amintirile de atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as sugera sa imi intrebi parintii pentru ca, oricit de batrini ar fi acum, nu cred sa mai vrea sa se intoarca acolo.