| MazareanuSephora a întrebat:

Bună!
De ceva vreme imi place de un tip si in fiecare seara il visez.De ce il visez? Mentionez ca nu am vorbit cu el mai mult de 2-3ori.
Oare se gândește si el la mine?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu,îl visezi pentru ca te gândești la el. Visele apar din mulțimea gândurilor.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Daca iti place de el si stii ca nu are prietena,vorbeste cu el,nu poti stii daca te place sau nu daca nu ii spui tu prima, cerei facebookul, numarul de telefon sau daca tie greu sa il intrebi asteapta sa vina el la tine, daca o sa te caute inseamna ca e interesat de tine, daca nu inseamna ca are prietena si nu e interesat de tine.
Fa ce crezi tu ca e mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca tu te gandesti mereu in timpul zilei la el si asta se.reflecta si in visele tale.