| anonimusf001 a întrebat:

Buna.
Știe cineva un site/aplicație în care poți sa vorbești în engleza cu persoane?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Pe Discord pe grupuri de gaming de exemplu

| anonimusf001 explică (pentru Werrich):

Și cum pot sa adaug prieteni? fără a trimite link-ul cuiva și sa accepte

| anonimusf001 explică (pentru anonimusf001):

Update, am găsit. Mulțumesc

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dacă nu te descurci singur, folosești asta:
https://translate.google.ro/? hl=ro

| Zuzu1991 a răspuns:

Csgo?
partea de voce e, EXACT ce vrei tu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook. Mai ales în grupuri unde se socializează numai în limba engleză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discord!

| sofiaaaa001 a răspuns:

Poti pe twitter sa începi sa urmărești persoane din statele unite și sa vorbești cu ei, pe Instagram la fel, reddit, presupun ca și pe Facebook. cauta pe fiecare comunități și grupuri și persoane diferite care sa fie din uk/us