| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Am un canal de Youtube si am incarcat pana in acest moment 3 videoclipuri dar am in total 5 vizualizari.Asa e la inceput?
Am vazut la alti youtuberi ca au de ex 5000-10.000-35.000 la primele lor videoclipuri de pe canal.
Ma ajutati si pe mine va rog cu un raspuns.

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poate ca acei youtuber au avut un canal vechi si le-a fost recunoscut noul canal, poate ca acel canal nou a fost promovat sau acele videoclipuri au strans atatea vizualizari datorita continutului unic. Alte posibilitati cred ca nu mai sunt.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Unii au spus ca trebuie sa am rabdare
Pt ca abia dupa 10-20 videoclipuri o sa incepi si o duci mai bine cu vizualizarile.
Si fara promovare nu pot face vizualizari?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai poți face vizualizări și fără promovare. Atunci încearcă să ai răbdare și să vezi ce iese. Baftă cu canalulwinking!