| Daniel235 a întrebat:

Vreau sa stiu cum recuperez niste videoclipuri de la un canal care si-a sters videoclipurile? Ma refer la woozie san el s-a reapucat pe alt canal dar de pe celelalte a sters videoclipurile si vreau sa vad niste videoclipuri din nou sa imi dau seama de ceva! Am vazut cativa youtuberi care au postat din videoclipurile lui dar nu mi-au raspuns de unde le iau.
Cum au facut rost de ele?

1 răspuns:
| Iulio01 a răspuns:

Probabil ceilalti si-au facut copii inainte sa isi sterga clipurile. Nu prea ai cum sa faci rost de clipurile lui o data ce le-a sters poate doar daca le mai are in pc dar n-ai sanse sa ti le dea.