| Spike_Tiberyu_1991 a întrebat:

daca ma joc jocuri online pe calculator, si nu am antivirus, imi intra virus in calculator?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca jocurile au virusi sigur o sa-ti intre si in calculator.
De ce nu-ti instalezi macar un antivirus gratuit, de ex. avast! 8 free.

| Spike_Tiberyu_1991 explică (pentru Ioandelasal):

Da-mi linkul

| Ioandelasal a răspuns (pentru Spike_Tiberyu_1991):

Este foarte greu sa scrii la cautare avast! 8 free?

5 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Daca sunt virusate..Da..iti recomand ESET NOD 32 ANTIVIRUS 6 e free.

| cristiandu273 a răspuns:

Daca sunt virusate o sa ti se viruseze calculatorul

| dywxadya a răspuns:

Buna! daca jocurile au virusi o sa iti intre si tie in calculator.....pt un antivirus destul de bunicel poti suna la internetsi le spui ca la abonamentul la internet sa iti bage si antivirus.happy happy sper ca ti-am fost de jutor cat de cat