| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile antivirusul imi tot zice sa fac update la windows(am windows original xp home edition si de 4 ani il folosesc fara probleme). Am facut update la tot ce zicea acolo dar la unele nu scria done scria failed...Am incercat sa le instalez inca o data dar nu am reusit sa le fac pe toate iar antivirusul tot arata sa fac alea... ce sa fac?straight face antivirusul este nod 32 4 cu licienta originala. Dupa ce dau la antivirus update windows se face verde si nu mai are nimic, dar dupa 10-15 min apare chestia cu updatestraight face

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Problema e a celor de la eset, pentru rezolvarea erorilor la updateurile de windows intra in safe mode with networking si da un update, verifica si ceasul daca nu e sincronizat perfect cu serverele de la windows o sa genereze eroare la updaturi ( selecteaza autoupdate time pe time.windows.com la setarile de la ceas

| Awqsz a răspuns (pentru sinblade27):

Dar unele updaturi merg...nu cred ca e de la ceas. Puteti sa imi recomandati un program bun care sa se ocupe de erorile la windows?

| surelul a răspuns:

Parereamea e ca trebuie sa foosesti alt antivirus
incarca avast sau norton
http://xfile.ucoz.ro/index/programs/0-4

| Awqsz a răspuns (pentru surelul):

Pai norton ala are ceva licienta?straight faceca daca il iau pe 30 de zile...