| Andreea_8956 a întrebat:

La toamna intru in clasa a 9-a (la liceu), profilul stiinte ale naturii. Ce ar trebui sa invat la biologie si la celelalte materii pentru ca profesorii sa aiba cat de cat o parere buna despre mine? Adica cum trebuie sa ma pregatesc? Dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

In niciun fel. cand ai ajuns la liceu, te-ai rupt total de generala. inveti din prima ceea ce-ti este predat si e destul.

| Andreea_8956 explică:

Am inteles! Da, dar e posibil sa ne intrebe ceva (sa ne testeze) ceva din clasa a 8-a nu?