| AlexandraPatty92 a întrebat:

Stie cineva care este acum orasul actual al Ninei Dobrev si orasul natal? Avem tema la engleza iar pe google nu am gasit informatiile astea.Dar la ce liceu a studiat, am gasit doar facultatea. Dau funda! :*

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nascuta in Sofia(Bulgaria), la 2 ani a plecat Toronto (Canada)
http://en.wikipedia.org/wiki/Nina_Dobrev

| hazelnut62 a răspuns:

Nina Dobrev a fost nascuta in Sofia, Bulgaria, dar s-a mutat la varsta de 2 ani in Canada, mai exact, Toronto.

Imi pare rau, dar nu stiu care este orasul in care locuieste acumhappy

| hazelnut62 a răspuns:

Si am gasit liceulbig grinobrev a urmat școala J.B. Tyrell Sr. Public School și Wexfored Collegiate School for the Arts în Scorborough, Ontario.

| Fallen0329 a răspuns:

Orasul actual din cate am gasit e posibil sa fie Atlanta iar orasul natal este Sofia, Bulgaria