| JustForMe a întrebat:

:-). Voi ce faceti cand sunteti in casa singuri? Ma frustreaza ca nu am ce facefrustrated. Cele mai bune raspunsuri primesc fundita:-)

Răspuns Câştigător
| xPinkSunShine a răspuns:

Pai uite ce ai putea face :
- Citesti ceva [ o carte interesanta, o revista laughing ]
- Incerci si tu ceva prin bucatarie [ o prajitura ceva laughing depinde de varsta, daca nu ai peste 16 ani sa nu incerci! :p ]
- Te joci pe PC
- Te uiti sa vezi ce au mai facut "prietenii" tai aici,pe TPU
- Iesi afara cu prietenii [ va plimbati,jucati adevar,provocare,etc ]
- Te uiti la filmulete amuzante pe youtube
- Te uiti la un film [ popcorn,un suc... laughing ]
- Desenezi,scrii ceva
- Canti, dansezi [ poti inventa dansuri, dar cel mai super e cu prietenele tale : fiecare face cate o miscare si... gata! Un dans super. Puteti sa va alegeti o melodie ritmatica.Iti recomand Mohombi - Bumpy Ride ]
- Faci farse cunoscutilor
- Vorbesti la telefon, pe mess cu prietenii

Sper ca ti-am fost de folos!
Bafta!
Pa, pa!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau la pc.

| Alyra a răspuns:

Scriu in jurnal.Imi place sa fiu singura atunci cand fac asta.

| GabytzaDoolce a răspuns:

Buna! Deci daca e noapte as citi povesti de groaza si m-as uita la filmulete cu fantome. Daca e zi m-as uita la tv,as raspunde la intrebari pe TPU,as asculta muzica,as iesi pe afara,as citi,poate chiar as atipi daca mi-ar fi somn, as vorbi la telefon, m-as gandi cui sa ii dau funditza...etc.Sper ca te-am ajutat...pa! pup! app funda?

| UnRomanOarecarare a răspuns:

Ma joc la PC si fac temele

| Piableu a răspuns:

Iesi afara. Iti ratezi viata pe PC, sunt doar chestii virtuale, cand afara poti face ceva cu adevaratwinking

| Yuly_5795 a răspuns:

Ma joc la pc,sau ma uit la tv, sau cant, sau ma gandesc ca sunt fantone in casa (casa mea e destul de infricositoare)si se mai aud cateaodata sunete gen pocnituri si ma duc sa vad pentru ca e palpitant (dar cateodata chiar mi-e frica) Sper ca iti este folositor daca mai vrei sfaturi baga id meu yuly_sefu 98 Funda?