| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Sunt obsedată de curăţenie.
Mereu după ce șterg praful de peste tot, în câteva minute se pune iar.
M-am săturat,zici că nu fac deloc curăţenie, ori eu fac zilnic.
Întrebarea este:
Cum pot înlătura praful pentru mai mult timp?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește spray antistatic, nu se mai așează așa de repede praful.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Bună!
Mulţumesc frumos pentru sfat.
Te pup!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cunosc senzatia...foloseste pronto

| eliaclodia a răspuns:

Stii, e o poluare atat de mare, ca nu cred ca poti rezolva cu nu stiu ce substante. Poate sa pui un filtru de praf la geamuri, sa nu se intre incaltat in casa. Si nu mai stiu ce aparate de purificat aerul.

| Mădă0611 a răspuns:

Covoarele, saltelele, jucariile de plus, sau chiar hainele, sunt pline de praf, nu ai scapare. Totusi, poti incerca sa folosesti un aspirator cu apa, cel putin n-o sa mai fie in locurile pe care altfel nu le poti curata fara a ridica praful.

| Duucu a răspuns:

Încearcă cu aspiratorul pentru praf, te asigur că face mari minuni.

| silvius162003 a răspuns:

Pentru mobila eu folosesc ceara
http://www.amway.ro/product/100712,wax-furniture-polish
Pentru informatii suplimentare puteti scrie mail : silviu_office@yahoo.com sau skype: silviu_office

| dany3lmihnea a răspuns:

Fa sex thinking

| anonim_4396 explică (pentru dany3lmihnea):

Buna!
Ce mai raspuns, nu vezi bine ce am intrebat?
Era intrebare legata despre curatenie, nu sex!
Te pup!