| Andreea2209 a întrebat:

BunahappyUrmeaza sa imi pun aparat dentar si nu stiu pe care sa il aleg fix/mobil...eu as vrea fix deorece am mai avut fix si nu mi-a convenit. Cum este sai ai aparat fix, care sunt dezavantajele?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Ai vrea fix dar ai avut si nu ti-a convenit.Si daca tot ai avut fix trebuie sa stii dezavantajele.O intrebare pusa fara rost.

| Andreea2209 explică (pentru darrio2007):

Scz, am gresit. Trebuia sa fie'' eu as vrea fix deoarece am mai avut mobil si nu mi-a convenit..."

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreea2209):

Ok.Nici o suparare.Imi pare rau ca nu te pot ajuta.Nu am avut niciodata aparat dentar.

| Andreea2209 explică (pentru darrio2007):

Nu-i nimic, multumesc oricum.