| 90ilfsil a întrebat:

Bună ziua! În 2009 am terminat liceul, profil matematică - informatică. Ulterior am făcut facultatea de drept și am devenit ofițer de poliție. Însă mereu mi-am dorit să devin designer auto. Cum aș putea în aceste condiții să îmi îndeplinesc visul și să devin designer auto? Ce studii trebuie să fac? Există cursuri de design auto pe care le-aș putea face, fără a face o facultate în domeniu? Mă puteți contacta și pe adresa de mail florin_il@yahoo.com

3 răspunsuri:
| omuletulofficial a răspuns:

Iti recomand sa incerci sa iei legatura cu Coventry University :), in Anglia.
Desi cu brexitul lumea acum e mai anti-Anglia, e o facultate buna cand e vorba de chestiile de genul. Am un amic cu care te-as putea pune in contact daca te gandesti sa aplici, e indian tipul.
Have a look la ei pe site si vezi daca gasesti ceva ce te-ar interesa.
https://www.coventry.ac.uk/......esba-hons/

| 90ilfsil explică (pentru omuletulofficial):

Mulțumesc
Este foarte greu să fac acest lucru, având în vedere că în prezent am o familie, copii și alte obligații.
Aș dori să aflu, dacă știți cumva, de vreo posibilitate aici, în România

| omuletulofficial a răspuns (pentru 90ilfsil):

Poti opta pentru online learning big grin