| dygas a întrebat:

Cand aveti motive sa fi-ti suparati si tristi cum faceti sa iesiti totusi din acele stari? happy

7 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Eu ma gandesc la lucrurile care ma fac intr-adevar fericita. Nu are rost sa imi ocup mintea si spiritul cu ceva ce m-ar demoraliza. Incearca sa privesti partea buna a lucrurilor intotdeauna.

| dygas explică (pentru Frogie):

Bine zis, am sa-ti urmez sfatul happy

| Euletitia a răspuns:

Buna! Incerc sa nu ma mai gandesc la lucrul/lucrurile care ma intristeaza si sa ma gandesc la intamplarile si evenimentele fericite din viata mea, sa fac ceva care sa-mi placa, ca de exemplu sa citesc o carte buna, sa ascult muzica, sa ma joc si sa ma ocup de catelusa mea, sa ies la o plimbare in parc(daca e vreme buna si frumoasa), sa ma uit la un film bun, sa merg in mall la cumparaturi etc

Răspuns utilizator avertizat
| violetajustme a răspuns:

As incerca sa fiu fericita, dar sufletul nu ma lasa...as vrea sa zambesc dar doare happy as vrea sa fiu eu dar nu pot, asa ca plang ma descarc si incerc sa merg mai departe chiar daca doare! asa a fost sa fie. daca accept ce se intampla atunci recuperarea nu e departe de a se ivi

| Dyaanaa a răspuns:

Ascult muzica:Xbig grin

| 00MaDa00 a răspuns:

Sa te gandesi la ceva placu care ii inveseleste starea