| ralucamirabela a întrebat:

Cand deschid pc`ul imi apare : Your license with Username will run out in 9 days.Click here to open the purchase page and renew your license. If you have receive a new Username and Password, eneter it here.

Ce trebuie` sa fac?

Răspuns Câştigător
| dAnIeLaaaa a răspuns:

Presupun ca asta este de la antivirus ...in 9 zile iti expira licenta de la el si iti trebuia alta pentru a functiona in continuare.te pune sa downloadezi licenta pentru el asta face te anunta.cauta si u la cineva sa-ti dea o licenta gratis pentru respectivul program... sper ca te-am ajutat.bye