| LOkk12 a întrebat:

Când destinul face ca două persoane să se tot reîntâlnească chiar dacă nu mai sunt împreună. ce înseamnă? Că se caută? Că încă se iubesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum să se caute, dacă destinul îi face să se întâlnească fără voie?

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu există destin.Sunt simple coincidențe.

| euanonim16 a răspuns:

De iubit cred ca se mai iubesc in adancul sufletul lor. Si daca s-ar gasi o portita ce poate fi deschisa s-ar putea sa fie din nou inpreua, dar daca aceasta portita nu poate fi deschisa fiecare va merge pe drumul lui. Destinul nu se stie niciodata dinainte. El se face cu mana omului.