| Samariteanul a întrebat:

Cand simti ca nu mai poti face nimic, ce faci?

Răspuns Câştigător
| Dan193 a răspuns:

Ma culc sa dorm. Ma trezesc refreshed, vad daca pot salva ceva din progresul care deja l-am facut, stabilesc obiective noi si-o i-au de la capat.

| Samariteanul explică (pentru Dan193):

Ma culc sa dorm '' laughing

| Dan193 a răspuns (pentru Samariteanul):

Noapte buna! happy

| Samariteanul explică (pentru Dan193):

Noapte buna!

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nimic?

| danay72 a răspuns:

Activități care ma bine dispun și mă străduiesc să gândesc pozitiv, pentru ca o inimă veselă înseninează fața.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat asta cand eram mic copil. Pai pe vremea aia inca credeam in mos cracila din cer care "te ajuta". Ma rugam lui. Am si primit ajutor nu gluma laughing.

| Samariteanul explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la ceva de genu:cand simti ca viata te doboara, ce faci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Samariteanul):

Aaa, tu chiar cauti o rezolvare la asa ceva? Eu credeam ca era o intrebare gen " daca vi s/a intamplat si voua, ce a/ti facut". Eu cum am spus, am incercat "ajutor divin" dar iti dai seama ce ajutor am primit. Cat despre tine, daca esti in situatia asta chiar nu am habar ce poti face.

| Samariteanul explică (pentru anonim_4396):

Eh,macar mersi ca ai raspuns.