| BuGsstormbunny a întrebat:

Când vine odată primăvara si in România? laughing

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar vad ca ai ceva cu primavara si temperaturile laughing

Pai o sa vina, probabil dupa acest val mic de frig, o sa vina si soarele. Din pacate nu avem cum sa iti spunem sigur acest lucru.

| BuGsstormbunny explică (pentru DoarBogdan):

Nu am nimic, doar ca nu mai vreau frig si din aceea. Mulțumesc, fac anumite comparații între câțiva ani anteriori.

| dannyel86 a răspuns:

La sfarsitul lui martie, dar nici atunci nu e sigur. laughing
In anii trecuti, a fost un episod de ninsoare chiar in luna aprilie.
Cred ca inca mai dureaza alternanta iarna-primavara, dar anotimpul vara il vom resimti din plin (prea cald).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până ieri a fost primăvară, cel puțin în sudul țării

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mai vina, legislatia actuala prevede doar 3 anotimpuri si din pacate primavara nu se numara printre ele. sad