| DracuIa a întrebat:

Care e cel mai mare vis al vostru pe care ati vrea sa il realizati in viata asta?

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să construiesc un OZN.

| SilentRain a răspuns:

Sa stins de mult și acum a rămas doar scrum a unei amintiri ce o să mă bântuie o viață întreagă
Nu am nici un "vis măreț ", daca am cafea și un loc de muncă e suficient pentru mine

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns (pentru DracuIa):

Nu,din contra
Sunt chesti simple și accesibile pentru unii, da na eu nu am timp și banii de ce-mi doresc, că na asa e viața
Mi-am dorit să cânt la chitară și să-mi iau permisul, fost să fie

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns:

Să am puteri magiceee

| oglindasultanului a răspuns:

Prin venesuela la faruqui rolling on the floor

| LordCristobal a răspuns:

Să fiu președintele României.
Să conduc tara noastră spre glorie și prosperitate.

| 1997onur a răspuns:

Nici unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi as dori sa trăiesc în jur de 75 de ani, sa fiu sănătos tun toată viața, sa nu am griji prea multe, sa râd cat pot, sa fac sex cat pot, sa simt o pace și liniște sufletească continuu.

| Maraa345 a răspuns:

Sa mananc seminte si sa dorm linistita.

Răspuns utilizator avertizat
| Maraa345 a răspuns (pentru DracuIa):

Uite-l pe dracu-n patru.

| ELYTURKBB a răspuns:

Sa devin cel mai virgin om din lume.