| theforceofgood a întrebat:

Care sunt cele mai vechi intrebări de pe TPU?

10 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ai putea să verifici chiar tu pe site.

| theforceofgood explică (pentru Andreeush):

Cum as putea?

| Steregoi a răspuns:

Cele care au aparut imediat dupa ce a fost lansat site-ul. 2009.

| Catrice a răspuns (pentru theforceofgood):

La sfârșitul paginii principale ai numere. Alea sunt numerele paginilor cu întrebări. Mergi pana la ultima și afli.

| theforceofgood explică (pentru Catrice):

Asa voi sta o săptămână să derulez până când ajung la cele mai vechi întrebări de pe TPU.

| theforceofgood explică:

Am găsit o variantă eficientă, ca la link https://www.tpu.ro/adolescenti/5/ în locul cifrei 5 să adaugi de exemplu 12.000 sau 20.000 și te va duce la o pagină foarte îndepărtată sau ultima pagină dacă cifra pe care ai introdus-o este prea mare.

| FaraNumePls a răspuns:

Am gasit niste intrebari la un moment dat, marea majoritatea erau legate de viata de zi cu zi, probleme etc. Unele tot se repetau si erau interesante.

Cateva intrebari pe care le-am vazut :

"Cum îți dai seama daca esti homo?"
"Ce parere aveti despre homosexuali?"
"Cum imi dau seama daca sunt emo?" (Stii ca era perioada aia 2009)
"Filme bune?"
"E bine daca o am de 15 cm?" rolling on the floor

Poti cauta si tu pe Google "intrebari TPU 2009"...

| Catrice a răspuns (pentru FaraNumePls):

Nu e diferența fata de prezent laughing

| FaraNumePls a răspuns (pentru Catrice):

Asa e laughing

| RAY a răspuns (pentru theforceofgood):

Buna idee