| AlexDorinel a întrebat:

Cat % din fetele cu varsta cuprinsa intre 14-18 ani sunt virgine? eu zic ca daca sunt doar 30% e bine da mi e ca doar 10%)))

63 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns (pentru T0T):

Singura nu e bine dar nu spune nimeni ca dacă nu te măriți trebuie sa stai singura, poți fi cu un partener atât timp cât ți e bine, nu știu cât o sa tina, nu știu cât are legătură cu tinerețea, frumusețea sau cât ține de noroc și de farmecul unei femei în avea abilitatea de a și găsi partener la orice vârstă. Eu sunt pro femei independente, fie ca asta înseamnă să te axezi pe cariera, distracție, călătorii etc. Mai greu e sa împaci și societatea fiindcă oamenii te vor la casa ta cu familie, poți sa i păcălești un pic, dacă ai un partener stabil, dar poți sa ți păstrezi și stilul de viata care ți se potrivește, împortant e sa ți găsești partener care sa te accepte asa cum ești. Bineînțeles că într un caz fericit când îți găsești perechea, dragostea adevărată probabil te căsătorești dar cum astea nu prea exista te poți bucura de viata și de ceea ce ți oferă ea și cam atât

| Emazio a răspuns:

Care e relevanta acestei intrebari? De ce nu cauti pe net un studiu daca te intereseaza asa mult cum isi folosesc fetele gaura.

| SilentRain a răspuns:

Si Rain iti doresti la fel