| YellowAngel a întrebat:

Cate kg ati reusit sa slabiti?
Cum ati reusit?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

7,8 kg cand m-am lasat de dulciuri, coca cola, dar acum observ ca numai slabesc, in fapt conteaza nr caloriilor

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu numai ca te ingrasa dulciurile si cola, dar te si imbolnavesc pe deasupra,, acolo e buba cea mai mare de fapt, boala.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Corect asa e man

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Oscilez cu cate 5 kg (in jurul a 70kg), in functie de starea de sanatate, si evenimentele la care particip. Dau jos linistit aia 5 kg, daca dispar pentru un weekend, de exemplu. Dar ii si pun la loc, la fel de repede.

| Sofer a răspuns:

Simplu nu am reușit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate 2 in ultimele 2 luni. Alergand. Acum trebuie sa fac cumva sa le pun inapoi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam 92 de kg și am slăbit până la 84 de kg în 2 luni, mâncând mai puțin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20kg intr-un am eliminate multe dulciuri, sucuri dar acum iar m-am ingrasat dar de buna voie cu mancare sanatosa naturale si uleiuri tot 20kg am pus usor in 2 ani.
Vezi BMI tau daca e ok nu are rost sa slabesti, poate fi si periculos daca Nu sti cum, trebuie sa slabesti foarte incet si daca faci sport sa pui de 2 ori mai incet decat si slabit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat într-o perioadă de înfometare, și-am slăbit 8 kg într-o lună.

Nu recomand deloc, are consecințe pe măsură.

| Vanishgold a răspuns:

20 de kg printr-o dieta proprie foarte stricta.

| Shimozukushiki a răspuns:

Cel mai puțin am reușit să slăbesc 4-5 kg
Și zic,, cel mai puțin", pentru că nu am vrut să slăbesc, ci să mă îngraș.
Cum?
Intri în depresie, și totul vine de la sine.

| curioasa210 a răspuns:

4 kg intr-o luna jumatate prin sport si renuntand (cu greu) la cola, sucuri, dulciuri si alte prostioare. fast food.

| Annamariaa123456789 a răspuns:

Am avut 85 de kg si am am slăbit pana la 63 mâncând doar o masă pe zi