| Adredemesconf a întrebat:

Ce face catelul care implineste primul an?
1 invata sa latre
2 incepe sa apere curtea
3 se bate cu ceilalti catei
4 merge pe al doilea
5 se face caine adult

Răspuns Câştigător
| Drums a răspuns:

4.

8 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Se duce la curve rolling on the floor

| Drums a răspuns:

Georgika ...cainele mau se ducle la catele de la 5 lunilaughing
la naiba laughing

| Drums a răspuns:

Auzul, vazul, se dezvolta mai tarziu la catei.

| Essence a răspuns:

Invata sa latre

| Essence a răspuns:

Cum adica merge pe al doilea?

| MBG a răspuns:

Primul lucru pe care il face un caine cand se naste este sa existe rolling on the floor, apoi respira laughing, apoi aude, apoi vede, apoi invata sa latre big grin, dupa aia invata sa mearga.happy

| MBG a răspuns:

Primul lucru care il face:Exista laughing, al doilea este respira, al treilea este aude, vede, miroase, al patrulea:Merge si al cincilea se face adult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: