| ingerasmotat a întrebat:

Ce faci si cum eti imbracat in acest moment? FUNDA celui mai interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
| Downfall a răspuns:

Ho, mai ca am glumit tongue...nu intra in calduri

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma gandeam ce m-as face daca s-ar da o lege in care ne obliga sa ne casatorim si sa avem copii. Cred ca m-as duce in Arabia Saudita sa nu am treaba cu casnicia. Sunt imbracat in pantaloni scurti, sandale si un tricou, in peninsula iberica se mentine caldura din pacate.

| Libelle a răspuns:

Stau langa soba intr-un costum de astronaut.Doamne.

| Downfall a răspuns:

Stau in fata calculatorului, dansand goala in acelasi timp
interesant, nu?

| ingerasmotat explică (pentru Downfall):

Poti sa-mi dai un id de mes? dar sa ai si camera web :p

| ingerasmotat explică (pentru Downfall):

Pai glume din astea nu se fac... Stii ca eu deja aratam ca un taur in calduri si aveam si spume la gura tongue?

| Downfall a răspuns (pentru ingerasmotat):

Ho, mai ca am glumit tongue...nu intra in calduri

| y7y7y7 a răspuns:

Intr-un tricou.si ...cam atathappy aaa si nu fac nimic doar ascult muzica si ma uit aiurea pe net la tot felul de prostiibig grin

| ingerasmotat explică:

Si eu is in chilori si ma trag pe schiuri in sahara...

| anonima9876 a răspuns:

Hmmm... imbracata in pantaloni scuri si un maieut si ma gandeam la niste nebunii din alea mari laughing